Nový eshop informácie

Ako ste si už určite všimli, kompletne sme prerobili nielen vzhľad eshopu, ale aj celkový systém. Všetko kvôli väčšej pohodlnosti a vášmu komfortu pri nakupovaní.

Nový dizajn a použitelnosť:

Snažili sme sa hlavne urobiť eshop čistejší, bez rušivých prvkov. Jednoducho jednoduchý na nakupovanie. Zvýraznili sme to čo najviac hľadáte a naopak presunuli do úzadia elementy, ktoré nie sú až tak potrebné. 

Zákazníci, ktorí boli registrovaní na starom eshope si musia Vygenerovať nové heslo zadaním vášho emailu. Potom si prosím skontrolujte, prípadne opravte vaše údaje. 

Nové produkty, kategórie:

Pridali sme viac ako 1300 nových produktov oproti starému eshopu. Každý produkt je dostupný na objednanie iba vo farbách a veľkostiach, ktoré sú aktuálne dostupné v našich skladoch na Slovensku alebo EU skladoch. Maximálna doba dodania je 7 pracovných dní pri produktoch, ktoré sú skladom je to do 24 hodín.

Pridali sme úplne novú kategóriu Reklamné predmety, kde nájdete výber tých najžiadanejších reklamných predmetov pre vašu firmu alebo spoločnosť. 

Vernostné a množstevné zľavy:

Výhodou Registrácie u nás je hlavne možnosť kumulovane robiť obrat a dostať sa u nás na rôzne stupne zliav. Platí následovné:

Jednorázový alebo kumulovaný (zložený z viac objednávok) obrat: 

nad 500 EUR = -5% zľava

nad 1000 EUR = -10% zľava

nad 2000 EUR = -20% zľava

Registráciou a pridaním k odoberaniu noviniek získate prístup k všetkým novinkám a špeciálnym vernostným zľavám, ktoré budeme pre vás pravidelne pripravovať. Takisto budete mať dokonalý prehľad o vašich objednávkach, faktúrach a iných potrebných informáciách.

Potlač:

K potlači sme napísali samostatný článok. Potlač je naša srdcovka. Pristupujeme k nej absolútne zodpovedne a snažíme sa vám vyhovieť ako to je možné. Pozrite si náš cenník potlače. Platí, že akýkoľvek produkt z našej ponuky vieme potlačiť. Minimálne aspoň vašim jednofarebným logom. 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.